"Lietkabelis" pranoko Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus

Raimundo Sargūno taurės turnyro pusfinalyje Panevėžio „Lietkabelio“ klubas 79:73 (21:19, 18:17, 24:19, 16:18) pranoko Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus. Per pirmuosius du kėlinius vyko kova taškas į tašką ir visą laiką nors ir nežymiai, bet priekyje buvo „Lietkabelis“ – 21:19 po pirmojo kėlinio ir 39:36 įpusėjus mačui.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai iš karto spurtavo ir po atkarpos 14:2 įgijo dviženklį pranašumą – 53:38. Vis dėlto iki ketvirčio pabaigos „Nevėžis“ priartėjo – 55:63.

Paskutiniajame kėlinyje svečiai vijosi varžovus ir po spurto 14:0 buvo sumažinę deficitą iki 1 taško (71:72), bet Ado Juškevičiaus ir Lorenzo Williamso pastangomis LKL vicečempionai atitrūko ir šventė pergalę.

Penktadienį turnyro finale „Lietkabelio“ lauks Alytaus „Dzūkija“, o dėl trečios vietos kovos „Nevėžis“ su Ventspilio „Ventspils“. Nugalėtojams Darjušas Lavrinovičius pelnė 16 taškų, Lorenzo Williamsas – 13, Donatas Tarolis – 10 (6 atk. kam.), Adas Juškevičius – 9 (5 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius ir Žanis Peineris (13 min.) pridėjo po 8 taškus. Pralaimėjusiems 17 taškų (11 atk. kam.) įmetė Gabrielius Maldūnas, 16 – Malcolmas Grantas, 13 – Jamesas Woodardas.

Griežtai draudžiama Joniškėnas.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Joniškėnas.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Joniškėnas.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.85.92.139.

Rašyti

Portalo Joniškėnas.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Joniskis@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

„Lietkabelis“ vos išnešė sveiką kailį iš Kėdainių

Panevėžio „Lietkabelis“ vos išnešė sveiką kailį iš Kėdainių. 88:81 Panevėžio ekipa įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Kėdainiečiai dabinosi medaliais didžiausiame Baltijos šalyse vaikų futbolo turnyre

Malonu pažymėti, kad elitinių komandų turnyruose medaliais dabinosi ir Kėdainių FK “Nevėžis” auklėtiniai, kurie šiuo metu futbolo plonyb...