Kėdainietis Tadas nė nežinojo, jog ketina dalyvauti muzikos projekte "X faktorius"

Ėmėm ir vieną vakarą TV3 televizijos ekrane išvydom Tadą. Tada vaikinas žiūrovus ir muzikinio šou "X faktorius" komisiją pavergė su nepaprastai gražia, šilta, jautria daina.

 "Iš tiesų tai ne aš sugalvojau dalyvauti šiame šou, o už mane tai padarė mano pažįstama draugė Raimonda. Ji užpildė už mane anketą ir gavau pakvietimą el. laišku dalyvauti atrankose. Neturėjau kur dėtis, tai nuvykau ten.", - pasakojo Tadas.

 - Ar nenorėjai trauktis dar neprasidėjus konkursui? Kas tave skatino? 

- Mano visi artimieji skatino dalyvauti, bet aš pats neturėjau labai didelio noro ten dalyvauti.

- Tu ir muzika. Ar tai naujas atradimas, ar tavo hobis?

- Ne tai nėra nauja, aš dainuoju jau nuo antros klasės, su manimi dirbo daug mokytojų, mane ruošė ir tuo džiaugiuosi. Iki šio projekto esu dalyvavęs tik 2015 metų Lietuvos vaikų ir jaunimo televizijos „Dainų dainelė“ konkurse. 

 Šio projekto metu pasiekiau nemažai esu II sezoninio etapo laureatas. Išties aš šiek tiek turiu ir muzikinio išsilavinimo, lankiau muzikos mokyklą, tačiau ją mečiau būdamas 4 klasėje. Aš dar ir šiandien pasiimu akordeoną į rankas pagroju tai ką moku. Neleidžiu dulkėti akordeonui. Kartas nuo karto jį „pravėdinu“.

 Aš galvoju, kad tai ką mums Dievas davė ir jei su tuo dirbi - tai nėra hobis, tai yra talentas, prie kurio reikia daug ir nuolatos dirbti. Kitaip prarasime šias dovanas.

- Ar norėtum būti dainininku ?

- Hm, geras klausimas. Nelabai, nes tai kainuoja daug laiko bei pasiruošimo. Man labiau patinka bendrauti su žmonėmis, padėti jiems.

- Ar nebuvo baisu stoti prieš filmavimo kameras?

- Dar ir kaip. Jos visur laksto virš galvų, nors jau prie kamerų esu įpratęs, bet kiekvienas kartas būna vis kitoks. Paskui tave laksto operatoriai, filmuoja, ką tu veiki bei ką kalbi. Aš esu vienas iš tų žmonių, kurie sugeba greitai prisitaikyti prie aplinkos bei tave supančių žmonių.

- Gal ko pasimokei ar daugiau to nebekartotum?

- Viso šou metu aš save labai graužiau ir jaučiau labai didelę antipatiją tam pačiam projektui bei žmonėms, kurie mane supo. Tada vėliau supratau, kad viskas čia gerai ir kad mano vieta yra čia.

- Ar nejautei jokio nusivylimo tada, kai teko palikti tau projektą? Kai pasibaigė „Kėdžių iššūkis“ - tai labai nudžiugau, nes pagaliau buvo ramu. Nereikėdavo jaudintis ir galvoti, kaip čia bus, ką reikės pasakyti, kaip viską atlikti. Aš tikrai nenusivyliau. Jaučiuosi laisvas ir labai laimingas.

- Su kuo sieji savo ateitį ir ką tau reiškė šis projektas? 

- Iš tiesų aš dar labai blaškaus, tačiau "X faktorius" man parodė, kad galiu pasiekti savų tikslų, jei jų noriu.

Savo ateitį matau dar nelabai aiškią. Kol kas yra keli pasirinkimai: Dirbi skubios pagalbos slaugos specialistu arba tarnauti tėvynei ir būti policijos pareigūnu. Prieš projektą aš su keliais bendraminčiais įsteigėme savanorių asociaciją, kuri vadinasi „Spindulys“. Aš supratau, kad mano misija - padėti žmonėms, kuriems ta pagalba reikalinga. Labai džiaugiuosi suburta komanda mes turime apie 40 savanorių, jaunų bei atsidavusių žmonių, kurie lygiai taip pat kaip ir aš nori daryti gerus darbus.

Tadai, linkime tau sėkmės tavo gyvenimo kelyje. Tegul tas gėris, kurį tu spinduliuoji pasiekia mus, tuos, kam jo reikia ir užkrečia kitus. Daryti gerus darbus yra labai kilnu.

Griežtai draudžiama Joniškėnas.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Joniškėnas.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Joniškėnas.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.201.121.213.

Rašyti

Portalo Joniškėnas.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Joniskis@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Paskelbti liaudiškų šokių ansamblių konkurso „Kadagys“ nugalėtojai

Savaitgalį Marijampolėje praūžė tradicinis liaudiškų šokių ansamblių konkursas „Kadagys. Dvi dienas iš visos šalies susirinkę kolektyva...

Paaiškėjo mokinių teisinių žinių konkurso ,,Temidė“ antrojo etapo nugalėtojai

Gegužės 9 – 10 dienomis Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko tradicinis renginys – mokinių teisinių žinių konkurso ...